Yüzdeki Sivilce Lekeleri Nasıl Geçer?

Posted by admin 23/03/2018 0 Comment(s)

Yüzdeki Sivilce Lekeleri Nasıl Geçer?

Cildinizde leke kalmasın istiyorsanız doğru yerdesiniz! İki haftada bütün sivilce lekelerinden kurtulmak istiyorsanız yapmanız gereken işlem çok basit! Hem doğal hem de denenmiş bir tarifi sizinle paylaşıyoruz. Artık sizinde cildiniz ışıl ışıl parlayacak! Bu tarifi dilerseniz sevdiklerinizle paylaşın, ya da siz bilirsiniz kendinize saklayıp tek güzel siz olun.

Malzemeler:

-İki tatlı kaşığı doğal Gül suyu.
-İki tatlı kaşığı doğal Elma Sirkesi.
-İki tatlı kaşığı taze Limon Suyu.

Hazırlanışı: Malzemeler sıralandığı gibi birbirine karıştırılır. Bu tarifin püf noktası kullanılan ürünlerin tazeliğinde gizlidir, o nedenle fazla malzeme kullanıp sonra kullanırsanız gerektiği gibi sonuç alamazsınız. Her kullanım için taze malzeme kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Uygulanışı: Cildinizi temizledikten sonra hazırladığınız karışımı aşağıdan yukarıya doğru masaj yaparak uygulayınız, bu karışımı yedi gün bir hafta boyunca günde bir kez uygulayıp yarım saat beklettikten sonra soğuk suyla yıkıyorsunuz. Eğer bu karışımı bir hafta boyunca düzenli olarak cildinize uygularsanız cildinizdeki sivilcelerden ve en önemlisi bıraktığı lekelerden kurtulacaksınız! Üç gün ara verip tarifi tekrar uyguladığınızda sivilcelerinizle sonsuza kadar vedalaşacaksınız! Tarifimiz denenmiş ve %100 sonuç vermiştir.

sivilce-giderici

Sivilcelerin çoğalmasını nasıl engellersiniz?

Sivilcelerin çıkmalarını engellemek mümkün olmasa da yayılıp çoğalmalarını önlemek ve daha çabuk yok olmalarını sağlamak için yapacağımız  bazı yöntemler var!

-Size ait olmayan havluları, makyaj malzemelerini kullanmamalı ve size ait olanları da başkalarıyla paylaşmamalısınız.

-Alacağınız sivilce giderici kozmetik malzemelerinin size uygun olup olmadığını mutlaka bir uzman kontrolünde almalısınız.

Akne ve sivilcelerle dost olan bir cildiniz varsa eğer, kuru  ciltler için tercih edilen kremleri tercih
etmelisiniz. Cildinizin nefes alabilmesi için fondöteni hayatınızdan çıkartıp, yüzünüzde kalan eski makyajla uyumamalısınız.

-Sivilcelerden bir an ön önce  kurtulma isteğiniz onları patlamanıza sebep olurken bunun sonuçları, güzel görüntünüzü baltalamak için büyük bir düşman olacaktır! Bu nedenle cildinizdeki o küçük düşmanlara dokunarak değil bakım yaparak savaş açmalısınız!

Yorum Yap