Sudocrem Bebek Bakım Kremi 125 G

-20% TÜKENDİ Sudocrem Bebek Bakım Kremi 125 G

Sudocrem Bebek Bakım Kremi 125 gr

Bebeklerin cildini ele aldığımızda ne kadar hassas bir yapıya sahip olduğunu görürüz. Bu durum onların ne kadar narin ve korumaya ihtiyaç duyuyor olduğunun bir göstergesidir. En ufak bir terleme, kirli kalma ve bunun gibi durumlar karşısında pişik olma, kızarıklıkların oluşumu söz konusu olabilmektedir. Bu durumlardan korunmak için ise yardımcı ürünlere ihtiyaç duyulmaktadır. Bebeklerimizin sağlığını daima ön planda tutmak ve onlar için bir takım şeyler yapabilmek isterseniz Sudocrem bebek bakım kremi tercih edebilirsiniz.


Kimler Sudocrem bebek bakım kremi tercih ediyor?

Bu krem 125 gram ağırlığa sahip olmasının yanı sıra hassas ciltlerde etkin bir koruma sağlaması ile bilinmektedir. Destekleyici ve sakinleştirici bir etkiye sahip olan Sudocrem bebek bakım kremi bugün milyonlarca bebekte kullanılmış ve ülkemiz genelinde ya da kürsel anlamda tüm dünyanın tercih ettiği bir marka olarak bilinmektedir.


Hangi amaçlar için kullanıma uygun bir üründür?

Sudocrem bebek bakım kremi kullanmak isteyen bireyler genellikle pişiklerin giderilmesi ya da bezlerin sebebiyet verdiği kızarıklıkların giderilmesi için tercih edilmektedir. Tahriş olmuş olan bölümlerde çok etkili bir yapıya sahip olması ile bilinmekte olan Sudocrem bebek bakım kremi ile ilgili olarak göğüs ya da göğüs uçlarında ihtiyaç duyulan bakım için de önemli bir fayda olarak görülebilmektedir.


İçeriğindeki koruyucu maddeler nelerdir?

Tüm cilt tipleri için ideal olarak formülize edilmiş olan Sudocrem bebek bakım kremi içeriğinde %15 ile 25 değerleri arasında bir çinko oksit barındırmaktadır. Koruyucu maddeler değerlendirmeye alındığında %0.008 değerinde butylated hydroxy anisole  %0,48 sodyum benzoat içermektedir. İçerdiği yardımcı maddeler ile beraber cilt üzerinde koruyucu bir etkiye sahip olması ile bilinmekte olan Sudocrem bebek bakım kremi bebekler üzerindeki rahatlatıcı etkilerinden dolayı annelerin favori tercihi olmuştur.


Pişikler ve tahrişler bebeğimin canını yakıyor! Ne yapmam gerek?

Bebeklerde pişik oluşumunun en önemli etkileri arasında ıslak kalma durumu olmaktadır. Bebek bezinin uzun süreli bir şekilde değiştirilmemiş olması bu durum için bir saatlik bir zaman bile yeterli olabilmektedir. Çok kısa bir zamanda fark etmek ve bunun değişimin sağlanması gerekmektedir. Aynı zamanda da boyun bölgesi, kol içi ya da diz arkasında meydana gelen tere bağlı olarak oluşumu sağlanmakta olan isilikler de iyi bir şekilde giderilmelidir. Bebeklerde meydana gelecek olan isilik, pişik ya da tahrişler bebeğinizin canını yakar ve bu noktada yapılması gereken işlem Sudocrem bebek bakım kremi tercih ederek bu sorunların giderilmesini sağlamalıdır.


Bebeğim için pişik oluşumunu nasıl önleyebilirim?

Bebeklerde pişik oluşumu kalça bölgesinde meydana gelmektedir. Bunun en önemli etkenleri arasında yer alan altını ıslatma sonucunda bezin içeriğinde idrarın emiliyor olmasının sağlanması önemli bir etkene sahip olmaktadır. Bu durumdan en iyi şekilde sonuç elde etmek isterseniz yapmanız gereken işlem bezlerin üzerinde yer alan değerleri iyi okumanız gerekmektedir. Lakin tüm bunlara rağmen bebeğinizin bacağını ve göbek çevresini sıkıyor ise ya da bebeğinizin bezi kenarda kalıyorsa pişik oluşumu yine ön plana çıkabilmektedir. Pişikleri giderebilmenin en temel yöntemi en uygun değerlere sahip olan bezlerin kullanımını sağlamak, bebeğinizin düzenli bir şekilde yıkanmasını sağlamak, iyi bir şekilde temizliğini sağlıyor olmaktır. Lakin bunun yanı sıra elde edilen korunmalara rağmen meydana gelen pişiklerde çinko oksit içerikli kremler tercih edilmektedir. Bununla ilgili olarak da insanların en önemli tercihleri arasında yer alan Sudocrem bebek bakım kremi rahat bir şekilde uygulayabilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

  • Görüntüleme: 2244
  • Marka: SUDOCREM
  • Ürün Kodu: sud3006-1
  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • 45,50TL
  • 36,58TL
  • Vergiler Hariç: 31,00TL

Etiketler: sudocrem, bebek bakım kremi