Paranit Bit Spreyi 100Ml

TÜKENDİ Paranit Bit Spreyi 100Ml

Paranit Bit Spreyi 100ml  SKT. 04/2020

Ürünün Özellikleri

İçerisinde böcek ilacı içermeyen uzman bir spreydir. İçerisinde bulunan anason yağı ve hindistan cevizi sayesinde bit ve sirkelerin solunum yollarını tıkayarak, onların nefes almasını engeller.
Bitler ve sirkler bu işlemin ardından boğularak ve sıvı kaybından ölmektedirler.Fiziksel olarak etki mekanizmasına karşı bitler ve sirkeler bu ürüne karşı direnç gösteremez.
Ürün işlevini mekanik bir şekilde işlemektedir.
Kimyasal olmayan özelliği sayesinde bitler, Paranit Bit Spreyi ile mücadele edemez.
Paranit sprey minimum süre içerisinde, yani 15 dakika kadar kısa bir sürede bitleri ve sirkeleri temizler. Paranit sprey formatında olduğundan dolayı kullanımı son derece kolaydır. Etkili bir ürün olan bu sprey en kısa sürede başarılı sonuçlar alır.
Tedavi uygulamadan önce aile bireylerin hepsinin kontrol edilmesi gerekir. Bit ve sirke görülen tüm aile bireylerinde bu ürünü kullanmanız gerekir.

Ürünün Kullanım Şekli

Ürünü dikkatli bir şekilde tüm saça uygulamalısınız. Ürünü nazik masaj hareketleri ile saç derisinden saç uçlarına kadar her alanda iyice uygulayın. Her yerinin tamamen ürün ile kaplandığından emin olunuz.
Özelikle de kulak ve boyun arkalarına, saç köklerinden uçlarına doğru iyi bir şekilde masaj yaparak uygulayın. Ürünün etkisini göstermesi için 15 dakikalık bir zaman dilimine ihtiyacı vardır. Sonrasında ise saçınızı şampuanla yıkayabilirsiniz. Paranit kutusunda aynı zamanda ince uçlu bir tarak bulunmaktadır. Bu tarak sayesinde sirkeleri ve bitleri saçtan dökmelisiniz.
Tarama yaparak kolay bir şekilde tüm bit ve sirkelerden arının. Gerektiği durumlarda 7 gün sonra tekrardan uygulayınız.Ürün kutusunun içeriğinde sprey ve tarağı bulunmaktadır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

  • Görüntüleme: 1828
  • Marka: PARANİT
  • Ürün Kodu: pr2806-1
  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • 69,90TL
  • Vergiler Hariç: 59,24TL

Etiketler: Paranit