Mustela Serum Fizyolojik Burun Damlası 5 ml 20 adet

-15% TÜKENDİ Mustela Serum Fizyolojik Burun Damlası 5 ml 20 adet

ÖZELLİKLERİ:

Bebek, çocuk ve yetişkinlerde günlük burun ve göz temizliği için önerilir.

Gereken sıklıkta uzun süre kullanıma uygundur.

Bebeklerde genellikle mukus salgısıyla tıkanan burnu yıkamayı kolaylaştırır. Salgıların burundan atılmasına yardımcı olur.

Bebeklerin göz temizliğinde damlatılarak, göz banyosu yoluyla veya hidrofil pamuk üzerine dökülerek kullanılır.

Güvenlik: Steril Tek dozluk flakonlar

İÇERİK:

0,9 g sodyum klorür – QS saf su 100 ml

KULLANIM ÖNERİSİ:

Buruna uygulama: Başı hafifçe geriye doğru eğin. Flakonun ucunu burun deliğine getirin. Tek dozluk flakonu nazikçe sıkın. Bebeklerde orta kulak kontaminasyonunu önlemek için ürünü mümkün olan en az basınçla uygulayın. Bebeğin burnunu silin.


Göze uygulama: Bir parça hidrofil pamuğa damlattıktan sonra bebeğinizin göz kapaklarını silin. Veya göze birkaç damla damlattıktan sonra steril bir kompresle silin.


KULLANIMA İLİŞKİN UYARILAR:

Tek kullanımlıktır. Enjeksiyona uygun değildir. Çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza edin. Son kullanma tarihinden sonra kullanmayın. Burun ve göz temizliği için aynı flakonu kullanmayın. Oda sıcaklığında muhafaza edin. Ürün koruyucu içermediği için açılan flakonlar yeniden kullanılmamalıdır. Bu tıbbi cihaz herhangi bir koruyucu içermediğinden flakonların yeniden kullanılması kontamine solüsyonların vücuda girmesine neden olabilir. Tedavi amaçlı başka göz ve burun ilaçlarının alınması durumunda serum fizyolojik ilaçtan sonra değil, önce uygulanmalıdır. Daha fazla bilgi için broşürü dikkatlice okuyun.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

  • Görüntüleme: 1951
  • Marka: Mustela
  • Ürün Kodu: mus1806mgs520
  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • 39,90TL
  • 33,91TL
  • Vergiler Hariç: 28,74TL

Etiketler: mustela