Lansinoh Göğüs Pedi 24Lü

-29% TÜKENDİ Lansinoh Göğüs Pedi 24Lü

Lansinoh Nursing Pads 24 lü göğüs pedi

Bebekler dünyada en güzel yaratıklardır. Zira 9 ay gibi bir süreç anne karnında gelişimlerini tamamlamaları esnasında büyük bir merak ve sevgi ile ebeveynler tarafından beklenmektedirler. Doğmaları itibari ile tatlı bir koşuşturma ve hareketlilik söz konusudur. Özellikle anne ve bebek için yeni bir hayatın başladığı bu dönemler hem oldukça yorucu hem de eğlenceli geçmeye adaydır.

Yeni doğan bebekler hemen hemen bütün ihtiyaçlarını anneleri aracılığı ile gidermektedirler. Özellikle beslenme konusunda anne sütünün mucizevi özellikleri sayesinde bebekler gerek duydukları bütün besinleri, vitaminleri ve mineralleri karşılayabilmektedirler. Uzmanlar bebeklerin eğer mümkün ise 2 yıl süre ile anne sütü ile beslenmelerini tavsiye etmektedirler. Bu da demektir ki anneler her an her yerde bebeklerini emzirme gereksinimi duyabilmektedirler.

Bu gibi durumlara her yerde rastlamak mümkündür. Zira anne bebeği ile bir misafirlikte ve ya gezmede olabilir. Bu emzirme durumuna teşkil etmemektedir. Fakat bununla birlikte emzirme sırasında göğüs ucundan ve ya bebeğin ağzından damlayan süt annenin kıyafeti üzerinde leke oluşumuna sebebiyet verebilir. Ayrıca damlayan süt damlaları göğüsün kendisinde de çatlak gibi çeşitli sağlık sorunlarına yol açabilir.

Bu tarz sorunlara gebe kalmamak için üretilmiş yardımcı anne ürünlerinden biri de Lansinoh Nursing Pads 24’lü göğüs pedidir. Lansinoh Nursing Pads 24’lü göğüs pedi sayesinde emzirme sırasında göğüsten elbise üzerine ve ya cilt yüzeyine süt damlaması engellenmiş olur. Ayrıca Lansinoh Nursing Pads 24’lü göğüs pedinin ödüllü tasarımlı yapısı annelerin emzirme esnasında daha rahat edebilmelerine de destek olmaktadır.

Anne ve bebek sağlığı açısından önemli bir yere sahip olan Lansinoh Nursing Pads 24’lü göğüs pedi ile her an her yerde güvenli ve etkili bir emzirme sağlanabilmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

  • Görüntüleme: 1014
  • Marka: LANSİNOH
  • Ürün Kodu: A0029
  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • 27,86TL
  • 19,90TL
  • Vergiler Hariç: 16,86TL