La Roche-Posay Eau Thermal 150Ml

--14% TÜKENDİ La Roche-Posay Eau Thermal 150Ml

La Roche Posay Termal Suyu

Günümüzde hava kirliliği başta olmak üzere birçok sebepten dolayı cilt kirlenir ve yıpranır. Cildin rahatsız bir hisse kapılmasına sebep olan birçok etken vardır. Alerjiye eğilimli ciltlerde alerji sebebiyle oluşan kaşıntılar, cildin normalden fazla yağ salgılaması, suyunu kaybeden cildiz zamanla kuruması ve bu kurumanın etkisiyle ciltte kaşıntı meydana gelmesi, ciltte sivilce ve akne oluşumu gibi birçok neden cildi rahatsız eder. Bu nedenle günlük yaşantının bazı evrelerinde cilde hassas bir bakım yapılması gerekir.
Örneğin sürekli makyaj yapılan cilt makyaj öncesi ve sonrası yatışmaya ihtiyaç duyar, sivilce oluşan ciltlere hassas ve cildi yormayacak bakımlar yapmak gerekir. Cilde ferahlık ve yatışma sağlamak amacıyla La Roche Posay Termal Suyu üretilmiştir. La Roche Posay Termal Suyu İçeriği ve Özellikleri Birden fazla etki ve amaca sahip olan bu ürün içerisinde birbirinden farklı birçok mineral barındırır. Sprey şeklindeki kullanımıyla uygulamayı kolaylaştırır. İçeriğindeki Selenyum sayesinde cilde nemlendirici ve yatıştırıcı bir etki sağlar. Güneş, rüzgâr, makyaj kullanımı gibi sebeplerden dolayı yıpranman ve tahriş olan hassas ciltlerin rahatlamasını sağlar.
Zengin mineral içeriğinin desteğiyle aynı zamanda yaşlanma karşıtı bir görev üstlenir. Güçlendirilmiş formülasyonu cildin rahatlamasını, yumuşamasını ve esnemesini sağlayarak cilt üzerinden antioksidan bir etki yaratır. Toleranssızlık risklerini oldukça aza indirmeye yardımcı olan La Roche Posay Termal Suyu içerdiği mikro dalgacıkların etkisiyle kısa sürede cilde nemlilik sağlar ve cildin kurumasını engellemeye yardımcı olur. Özellikle sıcakların cildi rahatsız etmeye başladığı yaz aylarında cildi serinletici bir etkiye sahiptir. Makyaj öncesi ve makyaj temizlendikten sonra kullanıma uygun olan bu ürün siyah nokta ve sivilce tedavisinde yardımcı ürün olarak kullanılabilir. Her türlü kaşıntı, yanma hissi ve alerji durumlarında cildi yatıştırmaya yardımcı olur. Ayrıca düzenli olarak kullanıldığı takdirde cildin çevresel faktörlere karşı bir savunma mekanizması oluşturmasını da destekler.

Kullanımı:

İhtiyaç duyulduğu zamanlarda sprey yüze sıkılır ve 2-3 dakika beklenir.
Ürün 150 ml'dir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

  • Görüntüleme: 1724
  • Marka: La roche-posay
  • Ürün Kodu: lp0607-1
  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • 69,86TL
  • 79,91TL
  • Vergiler Hariç: 67,72TL

Etiketler: la roche-posay, bakım ürünleri