Kaş Ve Kirpik Serumu Eeose Tekli Paket

-29% TÜKENDİ Kaş Ve Kirpik Serumu Eeose Tekli Paket

Hayal ettiğiniz kirpiklere ulaşmanın tek yolu takma kirpikler değil. Kendi gerçek kirpikleriniz ve kaşlarınız için dermokozmetik alanda son 10 yılın buluşları arasında değerlendirilebilecek yeni ÉEOSE Forte Kaş ve Kirpik Serumu’nu kullanın. Üstelik şimdi yeni uygulama aparatıyla kullanması çok daha kolay! EEOSE Forte Kaş ve Kirpik Serumu Dermatolojik ve Oftalmolojik olarak Test Edilmiştir. Güvenle kullanılabilir. Tam olarak sonuç almak için 6 hafta boyunca kullanılması önerilir.

1.Kirpik bakımı üstüne kullanıcı görüşü, Fransa Dermscan Laboratuvarları. Katılımcıların kişisel görüş ve beklentileri sonucunda ortaya çıkan istatistiksel sonuçları yansıtır.

Uzun, gür ve koyu renkli kirpikler tüm kadınların hayalidir. Rimel ve takma kirpiklerle geçici olarak uzun ve gür kirpiklere ulaşılabilir. Ancak makyaj silindiğinde ya da takma kirpikler çıkartılınca kişi yine kendi kirpiklerine geri döner. Makyajın zamanında ve gerektiği gibi temizlenmemesi; rimel ve takma kirpikleri uygularken ya da çıkartırken doğru uygulanmayan mekanik kuvvet, kirpiklere zarar verebilir ve kirpiklerin dökülmesine neden olabilir

Kirpikler gibi kaşlar da etkileyici bakışların simgesidir, gözleri öne çıkartır ve belirginleştirir. Kaşlara şekil vermek için yapılan yanlış kaş alımı gibi uygulamalar veya makyaj temizliğine özen gösterilmemesi ve bunun gibi nedenlerle; kaşların dökülmesi, istenenden ince olması veya şekillerinin bozuk olması, genel yapılarının zayıflaması ve seyrekleşmesi, kaşlarda boşlukların olması ve halk arasında kaş küsmesi denilen durumlar özellikle de son yıllardaki kalın kaş trendi göz önüne alındığında estetik bir problem oluşturabilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

  • Görüntüleme: 1017
  • Marka: EEOSE
  • Ürün Kodu: B0023
  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • 138,60TL
  • 99,00TL
  • Vergiler Hariç: 83,90TL