Corega 70G Krem

--51% TÜKENDİ Corega 70G Krem

Corega Süper Naneli Diş Protezi Yapıştırıcı Krem 70 gr Ekonomik Paket

Corega Süper Naneli Diş Protezi Yapıştırıcı Krem 70 gr Ekonomik Paket içeriğindeki nane aroması sayesinde ağızda uzun süren bir ferahlık sağlar. Diş protezleri gerçek dişlerden 10 kat daha yumuşak formdadır. Bu yüzden özel bir bakıma ihtiyaç duyarlar. Diş protezinizi temizlemek için, günde 1 defa Corega Diş Protezi Temizleyici Tablet kullanabilirsiniz. Kokuya sebep olan bakterileri %99.9’a kadar gidermeye ve inatçı lekeleri çıkartmaya yardımcı olur. Herhangi bir hassasiyet durumunda kullanmayı hemen bırakınız. Tüpün ağzının tıkanmaması için kuru ve kapalı tutmaya dikkat ediniz.


Kullanım Şekli

Protezi yapıştırırken:
Corega Süper Naneli Diş Protezi Yapıştırıcı Krem 70 gr Ekonomik Paket günde 1 defa temiz ve kuru proteziniz üzerine, küçük şeritler şeklinde uygulayınız. Protezi ağzınıza yerleştirmeden önce ağzınızı su ile çalkalayınız. Ardından protezi ağza yerleştirip, sıkıca bastırarak yerine oturmasını sağlayınız.
Protezi çıkartırken:
Ağzınızı ılık su ile çalkalayıp yavaşça protezi ağzınızdan çıkartınız. Protez üzerinde ve ağızda kalan Corega Süper Naneli Diş Protezi Yapıştırıcı Krem 70 gr Ekonomik Paket ılık su ve yumuşak bir fırça ile temizlenmelidir. Corega Diş Protezi Temizleyici Tablet ile protezinizi temizleyip, ardından su ile yıkayınız.
İlk kullanımlarda az miktarda uygulayınız gerek duyduğunuz takdirde miktarı arttırınız. Gereğinden fazla kullanım protezden dışarı sızabilir. Proteziniz için uygun miktarı birkaç kullanımdan sonra bulabilirsiniz. Güvenli etki için günde bir kez kullanınız. Eğer günde 1 defadan fazla kullanım gereği duyuyorsanız diş hekiminize başvurunuz.


İçerik

Calcium/sodium PVM/MA copolymer, petrolatum, cellulose gum, paraffinum liquidum, aroma, CI 73360, CI 15850:1

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

  • Görüntüleme: 1613
  • Marka: COREGA
  • Ürün Kodu: C2906-1
  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • 42,01TL
  • 63,61TL
  • Vergiler Hariç: 58,90TL

Etiketler: corega, protez yapıştırıcı krem