Bıoderma Photoderm Akn Spray 100Ml

-40% TÜKENDİ Bıoderma Photoderm Akn Spray 100Ml

Bioderma Photoderm AKN Sprey SPF 30 40 ml

Karma ve yağlı ciltler için uzun süreli matlaştırıcı etkiye sahip güneş koruyucu sprey

Açıklama:

Hassas karma veya yağlı bir cilde sahipseniz sizi güneşin zararlı ışınlarına karşı koruyacak, ciltte epidermisin kalınlaşmasını engelleyecek ve güneş kaynaklı lekelerin oluşmasına önleyecek yüksek güneş korumalı bir ürün kullanmalısınız.

. Bioderma Photoderm AKN Sprey SPF 30 karma, yağlı ve akneye eğilimli ciltlerde güneşin akne oluşumunu ve akneyi artırıcı etkisini önlemek için kullanılabilir.

. Bioderma Photoderm AKN Sprey ciltte görünmeyen bir dokuya sahiptir ve suya dayanıklıdır.

. Bioderma Photoderm AKN Sprey BioProtection sayesinde güneşin oluşturacağı yanıklara karşı güvenli koruma sağlamak ve cildin güneş kaynaklı erken yaşlanmanın önlenmesi için kullanıma uygundur.

. Bioderma Photoderm AKN Sprey Fluidactiv ile cildin sebum dengesinin kalitesini yükseltilmek için kullanılabilir. . Bioderma Photoderm Sprey glikolik asit ve salisilik asit içeriğiyle akneli ciltlerde hassas keratolitik etki oluştuabilir. . Bioderma Photoderm AKN Sprey kalıcı matlaştırıcı içeriği silika pudrası ve renksiz dokusuyla yağlı bir tabaka oluşmasını engeller ve ciltte izler bırakmaz.

. Yüksek derecede güneşin zararlı etkilerine karşı anti UVB etkisi ve benzersiz UVA önleyici etkisiyle Bioderma Photoderm AKN Mat güneş yanıklarına karşı güvenli koruma için idealdir.

. Bioprotection formüllü Bioderma Photoderm AKN Sprey cilt hücreleri için optimum koruma sağlamak ve ciltte hücresel hasar riskinin azaltılmak için bakım sunar.

. Hoş özel parfümlüdür. Suya karşı dayanıklıdır. . Bioderma Photoderm AKN Spreyi temizlenmiş kuru cilde güneşe çıkmadan önce uygulanır.

Kullanım Şekli:

Bioderma Photoderm AKN SPF 30 Spreyi yüzmeden, spor faaliyetlerinden ve terleme sonrada tekrar cilde yeniden uygulanmalıdır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

  • Görüntüleme: 1223
  • Marka: Bioderma
  • Ürün Kodu: bio1407-23
  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • 125,31TL
  • 75,00TL
  • Vergiler Hariç: 63,56TL

Etiketler: bioderma