Tırnak Bakımı

Tırnak Bakımı
Göster:
Sırala:

Nuxe Onarıcı Besleyici ve Koruyucu El ve Tırnak Bakım Kremi DUO 2x50Ml

NUXE CREME MAINS ET ONGLES 50ML (1+1) Onarıcı Besleyici El ve Tırnak Kremi Açıklaması: Yağsız krem, ellerinizi ve tırnaklarını besler, onarır ve korur. 36 aydan büyük bebekler dahil tüm aile fertlerine ve cilt tiplerine uygundur. Elleriniz yumuşar ve esneklik kazanır. Tırnaklarınız kuvvetlenir. ..

90,00TL 76,50TL Vergiler Hariç: 64,83TL

Scholl Elektronik Tırnak Törpüsü

Scholl Kadınlar için birbirinden kullanışlı bakım ürünlerini sunan Scholl, evde tırnak bakımı yapmak isteyenlere özel geliştirdiği pilli törpü ve manikür seti yapısındaki Velvet Smooth Tırnak Bakım Seti ile artık siz de ev rahatlığında el ve ayak tırnaklarınızın bakımını kolaylıkla yapabilirsiniz.Sc..

125,86TL 89,90TL Vergiler Hariç: 76,19TL

Pierre Fabre Dermatologie Onyster Krem 10 Gr Mantar Tedavisi

Pierre Fabre Dermatologie Onyster Krem 10 Gr Mantar Tedavisi Açıklama: Tırnak mantarı tedavisinde destek amaçlı kullanılan flaster şeklinde kullanılan bir kremdir. İçeriğindeki yüksek oranda üre sayesinde tırnağın üzerindeki mantardan tırnağı ayırmada ve temizlemede yardımcı olur. Doktorunuza danış..

109,90TL 79,00TL Vergiler Hariç: 66,95TL

Exonailner Pen

Exo Nailner Kullanımı:Her uygulamadan önce tırnağı temizleyiniz ve varsa tırnak cilasını çıkarınız. Kullanım öncesinde tırnağı törpülemek gerekli değildir. Çözelti, öndeki en uç kısmının alt tarafı dahil olmak üzere tırnağın tüm yüzeyine uygulanmalıdır. İlk dört haftalık kullanımda sabah ve akşam ol..

104,86TL 74,90TL Vergiler Hariç: 63,47TL

Exonailner Brush

Sandoz Exo Nailner Tırnak Mantarı Fırçası Tırnağa tamamen nüfuz eder. Tırnak mantarlarını önlemeye ve tedavi etmeye yardımcı olur.Klinik olarak test edilmiştir. Kullanma Talimatı Her uygulamadan önce tırnağı temizleyiniz ve varsa tırnak cilasını çıkarınız. Kullanım öncesinde tırnağı törpülemek gerek..

72,75TL 51,90TL Vergiler Hariç: 43,98TL

Excilor Mantar Kalemi Tekli

Excilor Tırnak Mantarı Tedavisi KalemiTırnak mantarı enfeksiyonuna sebep olan dermatofitler(mantar), tırnağa yerleştikten sonra tırnağın ana yapısını oluşturan keratinin yapısını bozarak kendisine gelişebileceği uygun bir besin ortamı yaratır ve çoğalmaya başlar.Zamanında tedavi edilmezse, tırnağın ..

109,00TL 78,00TL Vergiler Hariç: 66,10TL

Dermoskın N-Balsam 10Gr

Dermoskin n-balsam Tırnak Bakım Kremi 10 gBesleyici, Yoğun Nemlendirici Tırnak Bakım Kremi                  N-Balsam Tırnak Bakımı Kremi Özellikleri. Tırnak Bakımı amaçlı tırnak yüzeyinde meydana gelen ince çizgilerin ve beyaz lekelerin giderilmesine..

69,90TL 47,50TL Vergiler Hariç: 40,25TL