Avene Creme 50+ Sans Parfum

--6% TÜKENDİ Avene Creme 50+ Sans Parfum

Avene Creme 50+ Sans Parfum

- Kuru Ciltlere Güneşten Koruma Kremi 50 ml Güneş ışınlarının bazı zararları olduğu gibi, vücuda faydası olan vitaminler içerdiğini de biliyoruz. Doğru saatlerde güneşlenmek ve doğru koruma ürünlerini kullanmak, zararlı ışınları yerine, güneşin faydalı etkilerinden yararlanmamızı da sağlar. İstediğiniz gibi, gönül rahatlığıyla bronzlaşmak ve pürüzsüz bir cilde kavuşmak için, Avene Creme 50+ Sans Parfüm Kuru Ciltler İçin Güneş Koruma Kremini kullanabilirsiniz. Suya karşı oldukça dayanıklı olan ürünü, uzun süre güneş ışınlarına maruz kalma durumlarında ve her duştan sonra uygulayabilirsiniz. UVA ve UVB ışınlarına karşı korumaya, cildinizi nemlendirmeye ve yatıştırmaya yardımcıdır. İçeriğinde bulunan MPI-SORB, Avène Termal Suyu, Pre-tokoferil E vitamini ile oldukça etkili bir güneş koruma ürünüdür. Paraben içermez. Kuru ciltler için, yüksek koruma özelliği taşıyan, parfümsüz bir kremdir.

Avene Creme 50+ Sans Parfüm Kuru Ciltler İçin Güneş Koruma Kremi Özellikleri Vücuda Etkisi :

Kuru ciltler için ileri derecede koruma sağlamaya yardımcı bir üründür. Yüksek faktörlü koruma özelliği ile cildinizi güneşten gelecek zararlı etkilere karşı hassas bir şekilde korumaya yardımcıdır. Su kum ve terden etkilenmez. Cildi nemlendirmeye ve yatıştırmaya, Spf 50+ derecelik Güneş koruması sağlamaya yardımcıdır. Uygulanan Bölge : Avene Creme 50+ Sans Parfüm Kuru Ciltler İçin Güneş Koruma Kremi, yüz ve cildin bütünü için etkilidir. Ağız ve göz bölgesi ile direk temas ettirmeyiniz. Kullanım Şekli : Avene Creme 50+ Sans Parfüm Kuru Ciltler İçin Güneş Koruma Kremi, tüm cildinize boşluk kalmayacak miktarda sürmenizi öneririz. Yavaşça tüm cildiniz emene kadar sürünüz. Parmak uçlarınızla iyice yediriniz.

Kullanım Miktarı ve Zamanı :

Avene Creme 50+ Sans Parfüm Kuru Ciltler İçin Güneş Koruma Kremi, gün içinde, güneşe çıkmadan 20 dakika önce uygulayınız. Dilediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

  • Görüntüleme: 887
  • Marka: Avene
  • Ürün Kodu: ave0307-10
  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • 99,90TL
  • 106,20TL
  • Vergiler Hariç: 90,00TL

Etiketler: avene, cilt bakımı