Göğüs Pompaları

Göğüs Pompaları
Göster:
Sırala:

Wee Elektrikli Göğüs Pompası

•İlk 3 kademesi tam otomatik olarak çalışır. • 1. aşama masaj, 2. aşama yoğun masaj 3. aşaması da normal sağım aşamasıdır.•Başlıktan Ayarlanabilir sağım, güç ve hız seviyesi  ile pratik sağım •Masaj özellikli silikon  göğüs pedi •Tek elle kontrol  edilebilir, pratiktir •Adaptör ve pille çalışma özel..

307,86TL 19,90TL Vergiler Hariç: 16,86TL

Wee Baby Ultra Portatif Şarjlı Göğüs Pompası

Wee Baby Ultra Portatif Şarjlı Göğüs PompasıÖzellikleri:Emzirmek, anne ile bebek arasında kurulan bağı güçlendirir. Bebeğin gelişimi için doğumdan sonraki aylarda bebek sık aralıklarla emzirilmelidir. Ancak emzirme döneminde pek çok anne bebeğini sık sık emzirmesine rağmen sütünün fazla olması neden..

299,00TL 239,90TL Vergiler Hariç: 203,31TL

Lansinoh Manuel Göğüs Pompası

LANSİNOH MANUEL GÖĞÜS POMPASILansinoh hamilelik ve doğum sonrasındaki birçok zorlu süreçte annelerin en büyük desteği olacak ürünlere imza atmış bir markadır. Lansinoh Manuel Göğüs Pompası yeni eklenen uyarı fazı ile süt sağım işlemini oldukça kolaylaştırmaktadır. Uyarı fazı, sağım işlemi başlamadan..

167,86TL 119,90TL Vergiler Hariç: 101,61TL

Lansinoh Kompakt Tekli Elektrikli Göğüs Pompası

Lansinoh Kompakt Tekli Elektrikli Göğüs PompasıYeni Lansinoh® Kompakt Tekli Elektrikli Göğüs Pompası günümüzün yoğun annelerinin kolay kullanımı için tasarlandı.2 fazlı teknolojisi, bebeğin doğal emiş ritmini taklit ederek, süt akışının başlamasına ve süt üretiminin artmasına yardımcı olur.İki fazın..

349,90TL 259,60TL Vergiler Hariç: 220,00TL

Lansinoh Göğüs Ucu Çıkarıcı

Doğumdan sonraki ilk günlerde, bazı annelerin göğüslerinin çok fazla sütle dolması nedeniyle,göğüsleri gerilerek, meme uçları düzleşebilir ya da içe dönebilir. Bu durum bebeğin annesini emmesini zorlaştırır. Düzleşen meme ucu bebeğin, memeyi kavrayarak emmesini güçleştirir. Böyle bir durumda meme uc..

69,86TL 49,90TL Vergiler Hariç: 42,29TL