Diş Macunu

Diş Macunu
Göster:
Sırala:

Spamagık Fresh N White Boxed Travel Size 15Ml

SPA MAGIK FRESH N WHITE BOXED TRAVEL SIZE 15ml Açıklama: Kullanışlı bir seyahat boyutunda Fresh N White, ağız bakımında doğal bir alternatiftir. Dişleri beyazlatır ve nefesi ferahlatır. Ölü Deniz'den gelen minerallerin ve tuzların eşsiz formülasyonu, kötü nefese neden olabilecek bakterileri yok ed..

40,61TL 29,00TL Vergiler Hariç: 24,58TL

Sensodyne Hızlı Rahatlama

Sensodyne® Hızlı Rahatlama60 saniyede klinik olarak kanıtlanmış rahatlamaUzun süreli koruma**Sensodyne Hızlı Rahatlama dentin aşırı hassasiyetine karşı yalnızca 60 saniyede klinik olarak kanıtlanmış rahatlama sağlar. Benzersiz formülasyonu saniyeler içerisinde etki ederek dişinizin hassas bölge..

41,86TL 69,91TL Vergiler Hariç: 64,73TL

Protefix Koruyucu Jel

Protefix Ağız İçi Koruma Jeli Protefix Ağıziçi Yara ve Koruma Jeli patentli TGO (gliserol oksitriester) etken maddesi içerir.Özel bir yöntemle bitkisel yağlardan üretilmiştir.Bu bitkiler arasında aloe vera da vardır.Uygulanan bölge üzerinde bir koruma filmi oluşturarak mekanik ve kimy..

55,86TL 24,90TL Vergiler Hariç: 23,06TL

Parodıum Gingival Gel Diş Eti Jeli

Parodium içeriğindeki Rheum Palmatum ve Klorheksidin ile diş etlerinizin korunmasına yardımcı olur. Hassas diş etleri için uygun bir üründür. ..

34,86TL 47,52TL Vergiler Hariç: 44,00TL

Klorhex Diş Macunu

Klorhex Diş Macunu   SKT. 11/2021DentaSave %0,2 Klorhex Diş Macunu 75 ml ÜRÜN ÖZELLİKLERİ %0,2 Klorheksidin içeriği ile diş eti problemlerinin önlenmesine yardımcı olur  Dişlerin doğal beyazlığını ortaya çıkarır.  Bakteri ve plak oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Gerekli ağız ..

27,90TL 17,90TL Vergiler Hariç: 15,17TL

Elgydium Kids Çocuk Diş Macunu

Elgydium çocukların hassas dişleri için özel diş macunuFransada üretilen Pierre Fabre Elgydium çocuk diş macunu, çocukların hassas dişleri için özel olarak formüllendirilmiştir.Elgydium çocukdiş macunu plak ve tartar gibi dişetine zarar veren, diş çürümesine ve dişeti hasarına neden olan başlıca ned..

35,03TL 25,02TL Vergiler Hariç: 21,20TL

Elgydium Elugel Diş Jeli

Dişlerin etkin şekilde fırçalanmasını engelleyen işlemler sonrasında,implant kullanımından sonra, dişlerini fırçalamayacak durumdakiler için yardımcı jel.Kullanım Şekli: Elugel'i, uygulanması istenen alan üzerine parmak ucuyla masaj yaparak veya çok yumşak bir diş fırçası ile uygulayınız. Günde..

27,86TL 19,90TL Vergiler Hariç: 18,43TL

Elgydium Beyazlatıcı Diş Macunu

Elgydium hassas dişler için beyazlatıcı diş macunuFransada üretilen Pierre Fabre Dermo Kozmetik firmasına ait Avène, Ducray,  Klorane, Elancyl ve Elgydium markalarını dev kuruluşu tarafından üretilen Elgydium Beyazlatıcı diş macununun hoş tadı ve dişlerere zarar vermeyen mikro partikülleriyle dişler..

53,38TL 54,15TL Vergiler Hariç: 45,89TL

Elgydium Antiplak Diş Macunu

Elgydium hassas dişler için plak oluşumuna karşı diş macunuFransada üretilen Pierre Fabre Elgydium anti plak diş macunu, hassas dişler için dişlerdeki plakların giderilmesine ve oluşmasının engellenmesine yardımcı olmak için özel olarak formüllendirilmiştir.Elgydium anti-plak diş macunu plak ve tart..

53,38TL 54,15TL Vergiler Hariç: 45,89TL

Diş Macunu Sensodyne True Whıte

Sensodyne® True White Dişleri doğal beyazlığına kavuşturmaya yardımcı olur Diş etini korumaya yardımcı olur Plak oluşumuna karşı korumaya yardımcı olur Temizlemeye yardımcı olur Hassas dişlerin doğal beyazlığına kavuşmasına yardımcı olur. * Günde iki kere fırçalama ile..

45,74TL 32,67TL Vergiler Hariç: 27,69TL

Diş Macunu Sensodyne Tam Koruma Beyazlatıcı 50Ml

Beyazlatıcı Plak oluşumuna karşı korumaya yardımcı olur Naneli tat Çürümelere karşı korur Sağlıklı diş etine kavuşmaya yardımcı olur Sensodyne ® Tam Koruma ve Beyazlatıcı diş macunu, hassas dişler için özel olarak formüle edilmiştir. Geliştirilmiş formülü ile hassas dişler için gün boyu koruma sağla..

30,44TL 21,74TL Vergiler Hariç: 18,43TL

Diş Macunu Sensodyne Tam Koruma 75 Ml

Çürümelere karşı korur Naneli tat Plak oluşumuna karşı korumaya yardımcı olur Sağlıklı diş etine kavuşmaya yardımcı olur Sensodyne ® Tam Koruma diş macunu, hassas dişler için özel olarak formüle edilmiştir. Geliştirilmiş formülü ile hassas dişler için gün boyu koruma sağlar. Düzenli fırçalama ile pl..

38,09TL 27,21TL Vergiler Hariç: 23,06TL

Diş Macunu Sensodyne Pronamel Çocuk 50Ml

Sensodyne Pronamel Çocuk Diş Macunu Çocuklar için özel olarak geliştirilmiş diş macunudur.Dişleri nazikçe temizlemeye yardımcı olur.Ağız bakımı alışkanlığı edinmelerini destekler. 6-12 yaş kullanımına uygundur...

39,62TL 28,30TL Vergiler Hariç: 23,98TL

Diş Macunu Sensodyne Naneli 50Ml

Ürün Özellikleri: Hassas dişler için gün boyu koruma sağlamaya yardımcı olmak için geliştirilmiş diş macunudur. İçerdiği florür ile dişleri çürük oluşumuna karşı korumayı amaçlar. Naneli tadı ile nefese ferahlık ve tazelik kazandırmaya yardımcı olur. Düzenli fırçalama ile plakların yok edilmesinde e..

36,44TL 26,03TL Vergiler Hariç: 22,06TL

Diş Macunu Sensodyne Naneli 100Ml

Ürün Özellikleri: Hassas dişler için gün boyu koruma sağlamaya yardımcı olmak için geliştirilmiş diş macunudur. İçerdiği florür ile dişleri çürük oluşumuna karşı korumayı amaçlar. Naneli tadı ile nefese ferahlık ve tazelik kazandırmaya yardımcı olur. Düzenli fırçalama ile plakların yok edilmesinde e..

30,44TL 21,74TL Vergiler Hariç: 18,43TL

Diş Macunu Sensodyne Florür 50Ml

Sensodyne F Florürlü Diş Macunu 50 mlHassas dişler için gün boyu koruma.Diş ve dişeti hastalıkları ülkemizin yanında dünya üzerinde de en önemli sağlık sorunları arasında görülmektedir. Ancak insan hayatını tehdit edici unsur oluşturmadığından dolayı bireyler tarafından gereken bakım ve önlem verilm..

38,09TL 27,21TL Vergiler Hariç: 23,06TL

Diş Macunu Sensodyne Florür 100Ml

Plak oluşumuna karşı korumaya yardımcı olurNaneli tatÇürümelere karşı korurSağlıklı diş etine kavuşmaya yardımcı olurSensodyne Florürlü diş macunu, hassas dişler için özel olarak formüle edilmiştir. Geliştirilmiş formülü ile hassas dişler için gün boyu koruma sağlar. Düzenli fırçalama ile plakları y..

30,44TL 21,74TL Vergiler Hariç: 18,43TL

Diş Macunu Sensodyne Çok Yönlü-Onarım-Beyazlatıcı

Diş minesini güçlendirmeye yardımcı olur Ferah nefes Dişlerin doğal beyazlığına kavuşmasına yardımcı olur Diş eti bakımına yardımcı olur Plak oluşumuna karşı korumaya yardımcı olur STANNOUS içeriği hassas bölgelerde koruyucu tabaka oluşturur Temizlik hissi verir Diş eti çekilmesi, dentinin açığa çık..

39,62TL 28,30TL Vergiler Hariç: 23,98TL

Diş Macunu Parodontax Florür-Orjina-Beyazlatıcı 75 Ml

Diş eti bakımınızı yapıyor musunuz? Diş eti kanaması, sağlıksız diş etinin ilk belirtilerinden biridir. Önlem alınmazsa, diş kaybına sebep olabilir. Tüketici sağlığı ürünleriyle tüm dünyada yaşam kalitesini arttırmak için çalışan GlaxoSmithKline (GSK), Parodontax diş macunu ile diş eti bakımınıza ya..

39,62TL 28,30TL Vergiler Hariç: 23,98TL

Diş Macunu Clinomyn Sigara İçen

Sigara İçenler İçin ideal Sigara içenler için diş macunumuzu deneyin ve dişlerinizde oluşan lekelerden kurtulun. Daha parlak, beyaz ve sağlıklı gülüşün keyfini yaşayın. Daha fazla kalsiyumlu, hergün kullanılabilir Leke gidermede klinik olarak kanıtlanmış formül Lekeleri etkin şekilde giderir ve plak..

36,25TL 25,90TL Vergiler Hariç: 21,95TL