Acnegun Yüz Yıkama Jeli

-29% TÜKENDİ Acnegun Yüz Yıkama Jeli

Dermoskin Acgun Facial Wash

Dermoskin Acgun Yüz Yıkama Jeli %2 Salisilik asit içerir. Ciltteki aşırı yağı ve ölü hücreleri derinliğine temizler. İçerdiği özel nemlendiricilerle nem kaybını önlemeye yardımcı olur. Sivilceli ya da sivilceye yatkın yağlı ciltlere özel olarak formüle edilmiştir.


Acgun Yüz Yıkama Jeli Kullanım Şekli

Ellerinizi temizce yıkadıktan sonra üründen az miktarda avucunuzun içine koyup, daha önce ıslatılmış yüzünüze, göz ve göz etrafına temas etmeyecek biçimde birkaç dakika hafifçe masaj yaparak uygulayınız.  Ilık suyla bolca durulayıp mümkün ise kağıt havlu ile kurulayınız. Daha sonra nemlendirme ve bakım amaçlı Acgun Gündüz Kremi uygulanması önerilir.


Uyarılar

Etlinliğine ve raf ömrüne zarar vermemek için kullanım sonrası ürünün kapağını kesinlikle açık bırakmayınız. Oda sıcaklığında çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.
*Ürünün bakterilere karşı etkin olduğunu gösteren çalışması bulunmaktadır.
*Marmara Üniversitesi Ecz. Fakültesi Mikrobiyoloji A.B.D
Genel olarak “sivilce” adıyla bildiğimiz akne en sık rastlanan cilt problemidir. Akne, derimizde bulunan yağ bezlerinin salgıladığı yağın deri yüzeyine çıkarak atılması gerekir. Ancak; yağın deri yüzeyine geçişini sağlayan kanal yoğunlaşmış yağ kütlesi ve ölü deri hücreleri nedeniyle tıkanır. Ciltte yağ üretiminin fazlalaşması ve ölü deri hücrelerinin de gözenekleri tıkamasıyla birlikte, bakteriler gözeneklerde hapsolur, burada çoğalır ve sonuç olarak kızarıklık ve şişkinlikler, yani sivilceler oluşur. Gözeneğin ne şekilde tıkandığına bağlı olarak siyah uçlu, beyaz uçlu veya kist şeklinde farklı sivilce türleri görülür.
Dermoskin Acgun Serisi ürünleri arasında yer alan Acgun Yüz Yıkama Jeli yerli bir dermokozmetik markasıdır. Dermoskin Acgun Serisi ürünleri dermatolog ve doktorlar tarafından cildinde sivilce sorunu yaşan kişilere reçete ile verilerek ya da kişilerin kendi istekleri ile temin edebilecekleri ürünlerdir. Yaklaşık olarak 6 ay düzenli bir şekilde kullanım gerektirmektedir. Düzenli bir kullanım sonucu sivilce sorunlarınızın giderilmesine yardımcı olur. Sivilceli veya sivilceye yatkın yağlı ciltlere özel üretilen bir üründür. 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

  • Görüntüleme: 2135
  • Marka: Dermoskin
  • Ürün Kodu: acn1806drs005
  • Stok Durumu: TÜKENDİ
  • 76,50TL
  • 54,50TL
  • Vergiler Hariç: 46,19TL

Etiketler: acnegun