BEPANTHOL

Göster:
Sırala:

Bepanthol Dudak Kremi

Kuruyan ve çatlayan dudaklarınızı nemlendirir.Dudaklar dış etkenlerin etkisiyle zamanla kuruyabilir. Kuruyan dudaklar çatlayarak, yumuşak ve pürüzsüz görünümünü kaybeder. Bu tip durumlarda dudakların nemlendirilmeye ve korunmaya ihtiyacı vardır. Bu şekilde dudaklar yumuşak ve pürüzsüz görünümünü ger..

27,86TL 19,91TL Vergiler Hariç: 16,87TL

Bepanthol Krem - Merhem 30 G

Ekstra bakıma ihtiyaç duyan cildiniz nemlensin ve korunsun.Şehir hayatı koşullarının etkisiyle, ciltte kuruluğa bağlı pul pul dökülmeler ve kızarmalar olabilir, Bu cilt bölgelerinin işlevlerini sağlıklı bir şekilde yerine getirebilmesi için ekstra bakıma ve nemlendirilmeye ihtiyacı vardır. Böylece c..

25,90TL 18,50TL Vergiler Hariç: 15,68TL

Bepanthol Losyon

Kuru Ciltler için Ciltle uyumu ve etkisi dermatolojik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır. Cildiniz, güneş ışınlarına, rüzgâra ve suyla sık temasa karşı kuruyarak hassaslaşır. Bepanthol® F Vücut Losyonu cildinizin sahip olduğu bariyeri koruyarak, esnek ve nemli tutulmasına yardımcı olur. Bu koruyuc..

40,46TL 28,90TL Vergiler Hariç: 24,49TL

Bepanthol Onarıcı Bakım 30 G

Bepanthol Onarıcı Bakım Merhemi 30 gÇok kuru ciltler ve tahrişe yakın bölgelerin bakımı için. Zamanla, diz, topuk ve dirsek gibi belirli cilt bölgelerinde dış etkenlere bağlı olarak tahriş edici etkiler gözlenebilir. Özellikle bu bölgelerde cildin su içeriği azalır ve bu bölgelerdeki nem oranı cildi..

25,06TL 17,90TL Vergiler Hariç: 15,17TL

Bepanthol Onarıcı Bakım Merhemi 50 Gr

Bepanthol Onarıcı Bakım Merhemi 50 gÇok kuru ciltler ve tahrişe yakın bölgelerin bakımı için. Zamanla, diz, topuk ve dirsek gibi belirli cilt bölgelerinde dış etkenlere bağlı olarak tahriş edici etkiler gözlenebilir. Özellikle bu bölgelerde cildin su içeriği azalır ve bu bölgelerdeki nem oranı cildi..

38,91TL 32,67TL Vergiler Hariç: 27,69TL

Bepanthol Sensiderm 20G

Bepanthol Sensiderm Kaşıntı Giderici KremBepanthol Sensiderm Kaşıntı Giderici Krem, bebekler, çocuklar ve yetişkinlerde kuruluk, atopik dermatit, egzama ve alerjik reaksiyonlar kaynaklı oluşabilecek kaşıntı ve kızarıklıkların giderilmesi ve cildin rahatlatılması için geliştirilmiştir. Kortizon içerm..

30,66TL 21,90TL Vergiler Hariç: 18,56TL

Bepanthol Sensiderm 50G

Bepanthol Sensiderm Kaşıntı Giderici KremBebekler, çocuklar ve yetişkinlerde kuruluk, atopik dermatit, egzama ve alerjik reaksiyonlar kaynaklı oluşabilecek kaşıntı ve kızarıklıkların giderilmesi ve cildin rahatlatılması için geliştirilmiştir. Kortizon içermez. Cilt bariyerini güçlendirir, 30 dakika ..

29,40TL 21,00TL Vergiler Hariç: 17,80TL